Profil firmy

Profil firmy


1533202188(1).jpg

Guangzhou Zhengmao Group Co., Ltd., założona w 1998 r., z zależnej korporacji "Guangzhou Zhengmao drukowania Co., Ltd.", "Hong Kong Linda prezent Co., Ltd." i "Guangzhou Hotriping Trading Co., Ltd.", jest jednym z największych drukowanie zapach przedsiębiorstw w Chinach, skupiając się na najbardziej profesjonalne projektowanie, rozwój i produkcja wyrobów poligraficznych zapach.

Mamy 18 lat długo drukowanie przeżycie, i naszej działalności obejmuje różnego rodzaju druk offsetowy papier podstawki, papier samochodowa zawieszka zapachowa, koperta monet, paski testowe perfum, torby papierowe prezent, aromat dyfuzor, małe pudełka, samochód vent klipów itp... Jesteśmy przeszły certyfikat jakości ISO 9000 i posiadających własne marki "Treemas odświeżacze" idealna "Aromat +". Zawsze dostosowujemy się do "Superior Quality & najlepszy serwis" zdobyć zaufanie klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych! Wśród naszych klientów Cieszymy się dobrą reputację komercyjnych.

Zapraszamy do wizyty i porządek!


Historia hodowli


Growing History.jpg


2018              Dwa nowe patenty

Wynalazek patent: zapach drukowanie, zapach Spinka


2017              High-tech przedsiębiorstwo

Do czerwca 2017 r. firma realizowane pierwsza partia RMB 700 000 przedsiębiorstw high-tech, które znacznie zwiększenie rozwoju firmy siła


2016             Ustalonych Zhengmao drukowanie Co., Ltd

Firma określiła "kadzidło" jako jego ścieżkę zdywersyfikowany rozwój, w tym drukowanie zapach, zapach dyfuzor maszyny i air odświeżacz kontroli urządzeń.


2014           R & D

Firma pozostaje wierna badania technologii druku zapach i wniosła o wiele patentów krajowych.


2004            Zdywersyfikowany rozwój

Wraz z wybuchem kryzysu finansowego skurczył się dużej liczby Dongguan fabryka biznesu, Zhengmao regulować jego myślenia i zaczął próbować rozwinąć handel zagraniczny poligrafią. W 2009 roku Zhengmao zaczął starają się przekształcić w "badania papieru, odświeżacz powietrza samochodu i drukowanie zapach perfum" i zarejestrowany "Hong Kong Linda prezenty Co., LTD", które stopniowo tworząc własne akumulacji patentów i technologii.

                

1998 r.         Ustalonych Dongguan Linmao drukowanie Co., Ltd

Główne produkty to etykieta, stół, tag, instrukcji i opakowanie zewnętrzne