Informacja o produkcji

- Mar 09, 2020-

Obecna sytuacja epidemii domowej jest pod kontrolą. Ludowi 0010010 # 39; bohaterowie, którzy zawsze walczyli na linii frontu w walce z epidemią, wszyscy pracownicy firmy wyrażają najwyższy podziw i pochwałę z serca.


Zhengmao jest zaniepokojony sytuacją epidemiczną i wzywa wszystkich do aktywnej ochrony. W wiosenne dni produkcja produktów jest wznawiana, a firma oficjalnie wznowiła pracę.


Podczas epidemii Zhengmao aktywnie reagowało na wymagania ministerstw i opóźniało czas otwarty. Niedogodności dla wszystkich podczas epidemii chcielibyśmy wyrazić szczere przeprosiny!


W nowym roku, jak zawsze, będziemy świadczyć wysokiej jakości i szczere usługi klientom i zawsze będziemy postępować zgodnie z postawą odpowiedzialności za klientów, pracowników i społeczeństwo.


Podczas wznowienia pracy wszyscy pracownicy Zhengmao ściśle wykonali pracę polegającą na noszeniu masek, pomiarze temperatury i dezynfekcji zgodnie z wymogami zapobiegania i kontroli.


Po pierwsze, pomiar temperatury. Personel przybył na stanowisko, aby zmierzyć temperaturę i dezynfekcję. Przez cały czas nosili maski i regularnie myli ręce.


Po drugie, dezynfekcja biur. Codzienna dezynfekcja miejsc biurowych i dezynfekcja przedmiotów użytku osobistego przez personel, aby zapobiec infekcji.

24874c134f2362dfc45d896ff6cc4ad

Para:Nr Następny:Dwa warsztaty w Guangzhou Zhengmao