Serdecznie gratulujemy udanej oferty naszej firmy w centrum wymiany akcji w Guangdong!

- Jan 10, 2020-

0010010 ; Guangzhou Zhengmao Printing Co., Ltd. Kod towaru: 880262 0010010 ; pojawił się na dużym ekranie na pierwszym piętrze Guangdong Equity Exchange Center.


W dniu 7, 2020, Nie Duyou, dyrektor generalny Guangzhou Zhengmao Printing Co., Ltd. wygłosił przemówienie w Guangdong Equity Exchange Center.

Zhengmao-Lsiting_副本_副本_副本

Listing stał się ważnym węzłem w ścieżce szybkiego rozwoju firmy 0010010 # 39, wskazując, że firma wejdzie w nowy kanał rozwoju. W najbliższych dniach osiągniemy cele naszej firmy szybciej i lepiej, i zmierzymy się w szerszą przyszłość.


Doniesiono, że Guangdong Equity Exchange Center jest jedyną legalną regionalną agencją operacji rynku akcji w prowincji Guangdong (z wyjątkiem Shenzhen). Jest to solidny i wielopoziomowy system rynku kapitałowego, który tworzy ogólnopolski regionalny rynek akcji o silnym wpływie i konkurencyjności.

Cooperation

Od momentu powstania Guangzhou Zhengmao Printing Co., Ltd. zajmuje się opracowywaniem, projektowaniem i sprzedażą wszelkiego rodzaju produktów do drukowania kulturalnego z 0010010 quot; fragrance 0010010 quot;, elektronicznymi produktami zapachowymi i precyzją optyka. Precyzyjne pakowanie małych produktów, takich jak instrumenty, małe urządzenia i leki.


Zhengmao uzyskał prawie 10 patenty na wynalazek i wzór użytkowy, 3 produkty zaawansowane technologicznie i 2 patenty na wygląd. Na przykład tablety zapachowe do samochodów i zakładki zapachowe, które nie wyblakły, zyskały dobrą promocję i opinie rynkowe.


Patents

Ponadto firma nawiązała współpracę projektową z Hello Dish IP w 2019. W oparciu o funkcje usuwania nieprzyjemnego zapachu i świeżego powietrza, firma wspólnie opracowała produkty kulturalne i kreatywne z serii zapachów o właściwościach odstraszających komary, adsorpcji formaldehydu i przeciwdepresyjnych.


Papier toaletowy produkowany przez Zhengmao jest produktem testowym dla kolonii kału zaprojektowanym przez amsterdamskie centrum zdrowia i zdrowia. Firma próbowała również promować i stosować ten produkt na rynku chińskim i międzynarodowym.


Zhengmao planuje dalej dogłębnie badać, jak osiągnąć połączenie zapachu i słuchu na podstawie wzroku, a także wykorzystać trójwymiarową percepcję, aby zapewnić konsumentom bardziej trójwymiarowe, bogatsze i bardziej wymiarowe wrażenia. W dalszej perspektywie wnosić nowy i większy wkład w rozwój społeczny i gospodarczy oraz dobrobyt.


Para:Nr Następny:Zawiadomienie o nowym roku świątecznym